APIE
PROJEKTĄ

FUNKCIONALUS IR MODERNUS

Šis verslo centrų kompleksas yra sertifikuotas pagal Lietuvos pastatų tvarumo vertinimo sistemą. Pastatui yra suteiktas – puikus – įvertinimas, kuris prilygsta tarptautiniam excellent įvertinimui.

Pirmasis verslo centras „Business Stadium West“ – įsikūręs vakarinėje kvartalo dalyje. Tai dinamiškas traukos centras lengvai pasiekiamas iš bet kurios miesto dalies ir asmeniniu ir viešuoju transportu, dviračiais. 16 500 kv. m ploto pastate patogiai įsikurti gali 1600 darbuotojų, pastate suprojektuotas 8 aukštų stiklo atriumas ir atvira stogo terasa.

Antrasis verslo centras „Business Stadium North“ – įsikūręs šiaurinėje kvartalo dalyje. Šis 8 aukštų ir 16 tūkst. kv. metrų ploto verslo centras yra A+ klasės ir atitinka žaliųjų pastatų standartus.

Trečiasis verslo centras „Business Stadium North East“ – šiaurės rytinėje kvartalo dalyje esantis BSNE jau pastatytas ir laukiantis nuomininkų. Šiame 15 tūkst. kv. metrų plote gali įsikurti apie 1500 darbuotojų. A+ klasės verslo centras atitinka visus aukščiausius kriterijus.

Jūsų komandos patogumui ir efektyviam darbui kuriame funkcionalias, modernias biuro erdves. Jas papildo platus paslaugų spektras, esantis tame pačiame kvartale: restoranai, parduotuvės, viešbutis, sporto, sveikatingumo, grožio centrai, kitos kasdieniam gyvenimui reikalingos paslaugos. Šalia pastato kuriamos unikalios viešosios erdvės su fontanais ir vandens kaskadomis, želdiniais ir poilsio zonomis pasiūlys išskirtines vietas susitikimams ir įmonės renginiams.

inovatyvus
ir efektyvus

Atviras miestui ir verslui

Mažiausios eksploatacijos sąnaudos

A arba A+ klasės energinis efektyvumas

Atsakingas išteklių naudojimas

Efektyvi šildymo, šaldymo ir vėdinimo sistema valdoma BMS

Padidintas šviežio oro kiekis ir drėkinimas

Erdvi požeminė automobilių stovėjimo aikštelė

Greitaeigiai panoraminiai liftai

ATVIRA TERASA

Atvira stogo terasa ant „Business Stadium West“ stogo, iš kurios atsiveria unikali miesto panorama su vaizdu į Gedimino pilį. 

PATOGUS
DARBUOTOJUI

Papildomas oro drėkinimas ir padidintas šviežio oro kiekis, geras susisiekimas, dviračių saugyklos su dušais, maitinimo ir kitos būtinos paslaugos užtikrins puikias darbo sąlygas.

vieno verslo centro plotas iki 16 500 kv. m

plotai biurams nuo 150 iki 2 400 kv. m viename aukšte

ergonomiškas biurų planas, kai visos darbo vietos nuo natūralios šviesos nutolusios ne daugiau kaip 3,6 m

BENDRADARBIAVIMO
DVASIA

 • Konferencijų salės ir erdvėje kybantys pasitarimų kambariai
 • Šildomas lauko ir vidaus amfiteatras renginiams bei susitikimams
 • Viešosios erdvės su bevieliu interneto ryšiu darbui šalia fontanų ar po medžiais
 • Stogo terasa įkvepiantiems susitikimams ir kūrybiniam darbui
 • Restoranai, kavinės ir kitos laisvalaikio erdvės

DRAUGIŠKAS
APLINKAI
ir ŽMOGUI

 • Žaliųjų pastatų standartas
 • Žalioji elektros energija
 • A arba A+ energinio efektyvumo klasė
 • Patogus susisiekimas viešuoju ir privačiu transportu, dviračiais
 • Elektromobilių dalijimosi paslaugos ir elektromobilių krovimo stotelės
 • Dviračių saugyklos, dušinės ir persirengimo zonos

PATIKIMUMAS
IR KOKYBĖ

Hanner – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros lyderė Lietuvoje, aktyviai dirbanti Latvijoje ir Rumunijoje bei įgyvendinusi projektus Rusijoje ir Ukrainoje.

 

Mūsų misija – plėtoti novatoriškus projektus, užtikrinant aukščiausius kokybinius reikalavimus bei tausojant aplinką. Siekiame atsakingai formuoti žmogaus darbo ir namų aplinką, kelti gyvenimo kokybę ir būti patikimu ilgalaikiu mūsų klientų partneriu.

Sėkmingos Hanner veiklos įrodymai – tūkstančiai laimingų šeimų, gyvenančių įmonės pastatytuose butuose, Vilniaus vizitine kortele tapę verslo centrai bei daugybė įmonių, vykdančių veiklą Hanner pastatuose.

 

Per 25 veiklos metus pastatėme daugiau kaip 300 000 kv. m biurų, prekybos ir sandėliavimo patalpų bei 6 000 butų. Viso sukurto nekilnojamojo turto vertė viršija 1 mlrd. eurų.

 

Plačiau apie mus: www.hanner.lt